O nas

O nas

Za Madamlili jest wielki zespół pracowników oraz w tym samym czasie dobrych przyjaciół z różnych krajów europejskich.
 
Hicran
 
Kreatywna głowa jest HICRAN - prawdziwa rakieta, która zmieniła swoją pozytywną energię do biznesu. Ciekawi i otwarci, to dąży do nowych sposobów i odkryć. Twórczy duch ma solidne podstawy BWL i wieloletnie doświadczenie jako bankier. Przejście od gospodarki do projektowania jest koronowany w najlepszych instytucjach w Londynie:
University of Central Saint Martins "" i "London College of Fashion" w kierunku mody, designu i innowacji. Urodzony w Kassel, z Anatolii korzeni, udaje jej się zbudować most pomiędzy dwoma kulturami i połączyć pozytywne aspekty dwa w magicznym świecie Madamlili. Kocha przyrodę i wierzy w dobro ludzi. Dlatego charakter i potrzeby klientów są zawsze koncentruje się na walutę:
„Wy jesteście światłem i miłością. Jesteś światem. "
 
Elba
 
Madamlili posiada również analityk finansowy, który dotyczy i organizacja - Elba. Firma rozwija się stopniowo i bezpiecznie pod jego okiem. Jego wiedza o azjatyckich i europejskiej historii (Master i PhD) przyczynia się do koncepcji społeczeństwa i ich filozofii. Jej celem jest zebranie tajemniczą przeszłość z naturalną estetykę pod jednym dachem i przedstawienie w formie wybranych akcesoriów na całym świecie.
Madamilili
 
Pomysł firmy stał 2008. Hicran dał nazwę Madame „i Elbie” Lili”. Madamelili 2009 oficjalnie założony i rok po pierwszym warsztacie został stworzony z własnego personelu. W 2011 roku, firma jest już znana międzynarodowa, szczególnie w Polsce, Norwegii i Francji. W 2012 roku zanotowano Madamlili jako marka i otwiera swój pierwszy sklep. W najbliższych latach, współpraca z wielkich „sprzedawców”, na przykład Promobo i Karstadt oraz zapewnia międzynarodowy entuzjazm poprzez współpracę ze sklepami europejskich. W 2014 roku stał się Madamlili Topseller DaWanda w Niemczech i AlittleMarket.com stała się bestsellerem we Francji. Te sukcesy doprowadzić do otwarcia własnego sklepu internetowego. 2015 rozpoczyna Madamlili.com z 500 produktów. Zainteresowanie jest wielki a strona rośnie każdego dnia.
 
Madamlili dzisiaj posiada wielojęzyczny zespół, który oferuje obsługę klientów w różnych językach. Produkty są zaprojektowane i / lub produkowane w warsztatach Madamlili, a każdy pokój jest pakowany z pozytywną energią tak, że goście mogą cieszyć się „radość życia do noszenia”, gdziekolwiek się znajdują.
 
Naczelną zasadą było jasne na początku:„Wy jesteście światłem i miłością. Jesteś świat.”