Nowe Produkty

 

Magiczne kompozycje kwiatowe i naturalny wygląd

MadamLili oferuje ręcznie robioną biżuterię naturalną , szczególną chlubą jest dla nas biżuteria z naturalnymi kwiatami. Filigranowe kwiatki sprawiają, że nasze naszyjniki i kolczyki są unikalne i osobliwe. Madamlili ręcznie robiona biżuteria kwiatowa jest niewątpliwe na topie i jest cudownym uzupełnieniem stylu Boho i Hippie. Wszystkie kwiaty są starannie wybierane przez nas i decydujemy się tylko na te najlepszej jakości i w najpiękniejszych kolorach. W naszej manufakturze biżuterii, która jest naszym flagowym sklepem w Berlinie, przygotowujemy naszą kwiatową biżuterię z miłością.

Prawdziwa biżuteria z kwiatami: naturalny i artystyczny akcent

Prawdziwa biżuteria kwiatowa jest romantyczna, artystyczna i bardzo lekka. Ciężka i masywna biżuteria często dominuje nad całym strojem, lżejsza i bardziej naturalna biżuteria może podkreślić strój i być jego ozdobą. Naturalny wygląd jest zawsze mile widziany w dzisiejszych czasach, a co może być bardziej naturalne od kwiatów pochodzących bezpośrednio z natury? Biżuteria kwiatowa jest jedną z najstarszych na świecie, ponieważ kwiaty są już od wieków elementem ozdobnym wykorzystywanym np. w wiankach na włosy. W naszych naszyjnikach i kolczykach nasze kwiaty pozostają zawsze świeże i nie tracą swoich kolorów. Prawdziwa biżuteria kwiatowa MadamLili nie przemija.

Oprócz znanej biżuterii kwiatowej MadamLili oferuje wiele zabytkowych lecz nadal pięknych bibelotów w stylu vintage. Oprócz popularnych łańcuszków z klasycznymi fotografiami w stylu vintage, zegarków na łańcuszku i naszyjników z kamieniami szlachetnymi i drobnymi drewnianymi detalami, znajdziesz u nas piękne medaliony. Zachwycające zegarki na rękę ze skóry naturalnej wykonane z dbałością o każdy szczegół z małymi zawieszkami. Pierścionki z lub bez kwiatów zawsze przyciągają wzrok i mogą być wspaniałym prezentem dla siebie lub znajomych. Prawdziwa biżuteria kwiatowa ma swoje miejsce obok eleganckich i klasycznych pierścionków w stylu vintage i srebrnych pierścionków.

Naturalna biżuteria, naszyjniki vintage i wiele więcej: wszystko to indywidualnie dostosowane.

Znalazłeś biżuterię, która wpadła Ci w oko ale brakuje w niej czegoś żeby doskonale pasowała do Ciebie i Twojego stylu? Nie ma problemu! MadamLili oferuje wszystkim klientom możliwość personalizacji naszej biżuterii według własnych preferencji za darmo. Zadowolenie z naszych produktów jest dla nas ważne tak samo jak możliwość indywidualizacji biżuterii. Przygotujemy Twoją biżuterię według Twojego wzoru, możemy wygrawerować na nim Twój tekst i postaramy się sprostać również Twoim innym wymaganiom. Biżuteria kwiatowa jest zawsze dobrym wyborem i pozwala na pokazanie swojej indywidualności i kreatywności. Doradzimy Ci przed zamówieniem i odpowiemy na wszystkie pytania. Jeśli produkt Ci się nie spodoba, możesz go zwrócić do nas w ciągu 14 dni.