Dostawa i dostawa

Dostawa i dostawa

(1) Dostawa naszych przedmiotów odbywa się na całym świecie. Dostawa odbywa się wyłącznie z DHL i Deutsche Post

(2) Dostawca zapewnia towar od 1 do 3 dni roboczych od płatności.

(3) Kilka produktów zamówionych jednocześnie są dostarczane w wspólnym wystawie i czas dostawy produktu z najdłuższym czasem dostawy jest ważny dla wspólnej partii. Jeśli dostawca chce dostarczenia konkretnego produktu z krótszym czasem dostawy, musi zamówić ten produkt oddzielnie.

(4) Jeśli dostawa do polecenia nie powiedzie się, ponieważ polecenie wskazywało, że adres dostawy jest nieprawidłowy lub niekompletny, zostanie wykonana nowa próba dostawy tylko wtedy, gdy dostawca popiera natychmiastowe wydatki nowej farport. Koszty te odpowiadają koszty wysyłki uzgodnione po zakończeniu umowy.

(5) Jeśli zamówienie zostało wybrane jako metoda płatności gotówkową, towary nie są wysyłane. Zamiast tego dealer może odzyskać towary w siedzibie operatora po 3 dniach roboczych po zakończeniu umowy; Dla zindywidualizowanych produktów (patrz ust. 2), limit czasu jest przedłużony o jeden tydzień do czasu rozszerzenia czasu usługi.

(6) W celu dostawy w Niemczech pobieramy 2,90 euro na zamówienie. Od wartości zamówienia 50 euro dostarczamy bezpłatnie do dostawy w Niemczech. W przypadku priorytetu wysyłki pobieramy 4,99 euro na zamówienie.ZPriorytet wysyłki i wysyłanie zamówienia w priorytecie.

Za rzędno 50 EUR pobieramy 6 euro na zamówienie i dostarczamy usługi do Eurosy i Deutsche Post na resztę świata.

Z zamówienia zakupu 50 euro, zapewniamy bezpłatne usługi DHL z DHL i na resztę świata * Z Deutsche Post.

Czasy dostawy w Polsce i Francji z DHL są około 3-5 dni roboczych, wszystkie inne kraje w Europie 5 dni roboczych i nie tylko.

Czas dostawy na resztę świata * z deutsche post. 7-10 pracownika i więcej.

W celu dostawy do Stanów Zjednoczonych i reszty świata z DHL, indywidualna umowa jest konieczna w zależności od ilości i wartości towarów. Dostawa trwa około 5-7 i więcej dni roboczych.

Dla Niemiec prosimy o priorytet wysyłki za 4,99 euro. ZaPriorytet wysyłka ZamówienieEdytowany i wysłany dalej w dniu roboczym.

* Dla Niemiec i Europy oraz na całym świecie, ekspresowa dostawa może być wykonana z firmami DHL lub podobnymi logistycznymi. W przypadku wszystkich krajów wymagany jest indywidualne żądanie cenowe w zależności od ilości i wartości towarów. Skontaktuj się z info@madamlili.com za żądanie cenowe.