Zapłata

Zapłata

5. Płatność

W naszym sklepie, w zasadzie masz następujące typy płatności:

opłacony z góry
Po wybraniu metody płatności nazywamy Cię naszą link bankowy w oddzielnym e-mailu i dostarcza towary w recepcji.

Karta kredytowa
Jednocześnie przekazujemy dane karty kredytowej.
Po legitymacji jako legalny posiadacz karty prosimy o zabranie swojej karty kredytowej bezpośrednio po zamówieniu rozpoczęcia transakcji płatniczej. Transakcja płatnicza jest wykonywana automatycznie przez przewoźnika kart kredytowych i ładuje kartę.

PayPal, PayPal Express
W procesie zamówienia zostaniesz przeniesiony do strony internetowej Dostawcy Online PayPal. Aby zapłacić kwotę faktury za pośrednictwem PayPal, musisz być zarejestrowany w PayPal. Najpierw musisz zarejestrować, legitymizować dane dostępu i potwierdzić żądanie płatności. Gdy zamówienie udało się do sklepu, pytamy PayPal, aby uruchomić transakcję płatniczą.
Transakcja płatnicza jest automatycznie wykonywana przez PayPal natychmiast po. Aby uzyskać więcej informacji, patrz polecenie.

PayPal.
W ramach usługi PayPal Plus Płatnią oferujemy różne metody płatności, które usługi PayPal. Zostaniesz przekierowany do strony internetowej Usługodawcy PayPal. Możesz wskazać swoje dane płatności, potwierdzić korzystanie z danych przez PayPal i instrukcje płatności w PayPal.

Jeśli wybrałeś typ płatności PayPal, musisz zostać zapisany, aby zapłacić kwotę lub zarejestrowaną fakturę. Musisz się zarejestrować i legitymizować za pomocą danych dostępu. Transakcja płatnicza jest automatycznie wykonywana przez PayPal natychmiast po potwierdzeniu żądania płatności. Aby uzyskać więcej informacji, patrz polecenie.

Jeśli wybrałeś rodzaj płatności kartą kredytową, będziesz musiał zapłacić za zapłacenie kwoty faktury, a nie zostaniesz zarejestrowany w PayPal. Transakcja płatnicza jest dokonywana bezpośrednio po potwierdzeniu wniosku o płatność i po podjęciu legitymacji, jako legalny posiadacz karty kredytowej firmy karty kredytowej, na żądanie PayPal i obciążenia z karty. Aby uzyskać więcej informacji, patrz polecenie.

Jeśli jesteś typem płatności próbka Jeśli zdecydowałeś się zapłacić kwotę faktury, nie możesz być zarejestrowany w PayPal. Z potwierdzeniem żądania płatności, dajesz PayPal mandat debetowy. PayPal informuje o dacie konta konta. Rodzicielstwo). Jeśli zlecenie płatnicze zostanie złożone natychmiast po potwierdzeniu wniosku o płatność, PayPal zwraca się do banku w celu uruchomienia transakcji płatniczej. Transakcja płatnicza jest wykonana, a Twoje konto zostanie oddalone. Aby uzyskać więcej informacji, patrz polecenie.

Jeśli wybrałeś metodę płatności, musisz być w stanie zapłacić kwotę faktury PayPal, jeśli nie możesz zapłacić kwoty faktury. Po sprawdzeniu adresowania i wypłacalności i zamawiania zamówienia, dokonujemy naszej prośby o PayPal. W takim przypadku możesz dokonać PayPal z wyłączeniem zadłużenia. W przypadku przetwarzania płatności przez PayPal - oprócz naszego AGB - Ogólne Warunki płatności oraz Oświadczenie o prywatności PayPal ma zastosowanie. Aby uzyskać więcej informacji i pełnego PAYPAL AGB z rozliczeniami, kliknij tutaj: https://www.paypal.com/de/webapps/mpp/ua/pui-terms?locale.x=de_DE.

Nie przeszkadzać
Po przejściu zamówienia zostaniesz przeniesiony na stronę internetową firmy online, sofort GmbH. Aby zapłacić kwotę faktury od teraz, musisz mieć konto bankowe online z procedurami PIN / TAN, co może uczestniczyć w uczestnictwie w Sofort, a potwierdzasz legitymację Twojej prośby o zapłatę. Aby uzyskać więcej informacji, patrz polecenie. Transakcja płatnicza jest natychmiast wykonana przez natychmiastową, a Twoje konto zostanie oddalone.

Zapłacić bezpośrednio
Po przejściu zamówienia zostaniesz przekierowany do strony internetowej Płatnej Dostawcy Internetowej. Aby kwota faktury była płatna poprzez płatność, musisz mieć konto bankowe online swobodnie zdemontowane, aby wziąć udział w wynagrodzeniu lub zostać zarejestrowanym. Najpierw musisz zarejestrować, legitymizować dane dostępu i potwierdzić żądanie płatności.
Natychmiast po utworzeniu zamówienia, wymagamy płatności w celu uruchomienia transakcji płatniczej. Transakcja płatnicza jest automatycznie wykonywana przez płatnik. Aby uzyskać więcej informacji, patrz polecenie.

Amazon Pay.
W procesie zamówienia zostaniesz przekierowany do strony internetowej Dostawcy Online Amazon przed końcem operacji zamówienia w naszym sklepie internetowym. Aby zarządzać procesem kontroli przez Amazon i zapłacić kwotę faktury, należy zarejestrować na tej stronie. Musisz się zarejestrować i legitymizować za pomocą danych dostępu. Tutaj możesz wybrać adres dostawy i metodę płatności przechowywanych na Amazon, sprawdź korzystanie z danych przez Amazon i instrukcje płatności dla nas. Następnie zostaniesz przekierowany do naszego sklepu internetowego, gdzie można zakończyć formularz zamówienia.
Natychmiast po zamówieniu poprosimy Amazon, aby uruchomić transakcję płatniczą. Transakcja płatnicza jest automatycznie wykonywana przez Amazon. Aby uzyskać więcej informacji, patrz polecenie.